Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ERKOÇ Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi 1 Haziran 2022 senesinde, sektörün açıklarını ve eksikliklerini görerek bu alanda faaliyete başlamıştır. Merkezimizin kurucusu aynı zamanda Uzman Psikolog olan Akın Erkoç’dur.

Bu alanda daha öncesinde Türk Psikologlar Derneği tarafından gerçekleştirilen birçok çalışmaya katılmış ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Ticari Araç Sürücülerinin Trafikteki Davranışları ve Tutumları isimli konferanslar düzenlemiştir.

Bunun yanı sıra Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde Psikoteknik Test Sistemi ile personel seçme, terfi ettirme, doğru görevi doğru kişiye verme gibi birçok alanda çalışmalar yürütmüştür.

Psikoteknik Test Sistemini, ticari araç sürücülerinin dışında;

-Personel Terfi Ettirme
-Doğru Görevi Doğru Kişiye Verme
-Çalışan Performansını Artırma
-İş Alımlarında Rasyonel Sonuçlar Elde Etme

gibi konularda Kurumsal Firmalara danışmanlık yapmaktadır. Bu testlerin uygulandığı firmaların iş verimi ve performansında artış, iş kazası ve motivasyon eksikliğinde düşüş gözlenmiştir.

ERKOÇ Psikoteknik Değerlendirme Merkezi
Eğitimler Uzman Psikolog ve Eğitmenlerimizle Verilmektedir.

Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi, Türk şoförlerinin en uygun ve kolay anlayabileceği şekilde tasarlanmış test sistemini kullanmaktadır. Bu sistemin; norm çalışmaları yapılmış ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Bursa ilinin gelişen ve değişen; ihracat, lojistik, göçe dayalı ulaşım gibi konularda büyümesi ve gelişmesi birçok yeni iş olanağı sağlamıştır. Bu olanaklara en uygun ve hızlı şekilde adapte olabilmek için sürekli olarak uzman kadromuza eğitimlerimiz devam etmektedir.

Önceliğimiz çözüm ortaklarımızın önceliği temasına dayanmaktadır. Bu alanda uzmanlarımız tarafından ihtiyaçlarınız doğrultusunda öncelikleriniz belirlenerek hızlıca çözüm yoluna gidilmektedir. Kurumsal ve kişisel bazlı olarak farklı eğitim, danışmanlık ve testlerimiz bulunmaktadır.

Birçok Avrupa ve gelişmekte olan Dünya ülkelerinde bu testler kabul görmüş ve geçerliliğini kanıtlamıştır. Bunun Türk insanına uyarlanması ve sektöre olumlu yönde katkı sağlaması ile ilgili referanslarımız, tezlerimiz ve bilimsel çalışmalarımız bulunmaktadır.

Merkezimiz Sağlık Bakanlığının bünyesinde olup, düzenli aralıklarla denetimlere tabi tutulmaktadır. Bursa ilinde en fazla belge veren Psikoteknik Değerlendirme Merkezleri içerisinde tecrübesi ile öne çıkan ve eğitimlerde deneyimli eğitmenler gözetiminde hizmet sunan Bursa Psikoteknik Kursu Erkoç olarak sektördeki yükselişimizi emin adımlarla sürdürmekteyiz.

Bursa Psikoteknik Merkezleri arasında Tavsiye edilen Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak Bursa Psikoteknik Merkezi alanında birçok yeniliğe ve kolaylığa imza atmaktayız. Kullandığımız test sistemleri, Türk insanının bilgi, beceri, davranış ve tutumlarına göre düzenlenmiştir. Anlaşılır, akıcı ve bilgi verici olarak adaylara açıklanmakta ve herkesin anlayabileceği kolaylıkta sunulmaktadır.

Bunların yanı sıra merkezimiz; güvenilir ve güler yüzlü uzman kadromuz, kurumumuzun metro, otobüs vb. toplu taşımalara yakınlığı, otopark sorununun bulunmaması gibi özellikleri sayesinde adaylarımıza ekstra konfor ve güven sağlamaktadır.

Bursa En İyi Psikoteknik Merkezi olarak anılan, sektördeki bir çok yeniliğe imza atarak diğer Bursa Psikoteknik Değerlendirme Merkezleri arasında öne çıkan Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi firmamız T.C. Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan Bursa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi işletmemizin Bursa İl Sağlık Müdürlüğü resmi sayfasında bulunan kaydına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Copyright (©) 2022 - Destek - BurHOST