Bursa Psikoteknik Belgesi Veren Yerler

29.03.2023
431
Bursa Psikoteknik Belgesi Veren Yerler

Psikoteknik Merkezi, Bursa Psikoteknik Belgesi Veren Yerler arasında güvenilirliği ile ön plana çıkmaktadır.

Sektöre 2022 yılının Haziran ayında giriş yapan Erkoç, çözüm odaklı yaklaşımı ve uzman eğitmen kadrosu ile birlikte sektörde hızlıca yükselmektedir. Uzman kadrosunu, Bursa’nın gelişen ve değişen istekleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmektedir.

Psikoteknik Belgesi denince Bursa Psikoteknik Belgesi Veren Yerler arasında ilk sırada yer almaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla, sürücülere kolay ve hızlı bir şekilde çözümler sunmaktadır.

Erkoç Psikoteknik Merkezi olarak Görükle, Mudanya, Özlüce gibi Bursa’nın batısında bulunan yerleşim yerlerine hızlı ve kolay ulaşım imkanımız bulunmaktadır.

Yıldırım, Osmangazi, Gürsu ve Kestel ilçelerinden de metro ile kolayca ulaşım sağlanmaktadır.

Erkoç Psikoteknik Merkezi’ne araç ile gelecek şoförler için ise otopark hizmetimiz mevcuttur.

Şoförlerin Psikoteknik Belgesi alırken kendini rahat ve konforlu hissetmesi, test sırasında stres yapmayarak başarılı olmasını sağlamaktadır.

Bu sebeple Bursa Psikoteknik Belgesi Veren Yerler arasında ilk sırada yer alan Erkoç, her bir adaya test öncesi gerekli bilgilendirmeleri yaparak adayların stres ve kaygılarını azaltmaktadır.

Bu sebeple Erkoç Psikoteknik Merkezi olarak adaylarımızın Psikoteknik Testinde başarı oranı % 99 olarak görülmektedir.

Alg Test Sistemi ile hizmet veren Erkoç Psikoteknik Merkezi, Bursa Psikoteknik Belgesi Veren Yerler içerisinde kolay ve anlaşılır test ortamı sunmaktadır.

Test sırasında sürücülerin anlamadıkları durumlarda Uzman Psikologlarımız gerekli müdahaleleri sağlamaktadır.

Bu sebeple Bursa Psikoteknik Belgesi Veren Yerler arasında bulunan Erkoç sürücülerin ilk tercihi olmaktadır.

Psikoteknik Belgesi almak için gerekli belgeler Ehliyet ve Kimlik belgesidir. Vesikalık fotoğraf kurumumuz tarafından çekilmektedir.

Kurumumuzdan randevu aldıktan sonra 1 saat süren teste girerek Bursa Psikoteknik Belgesi Veren Yerler içinden Erkoç’un hizmet kalitesiyle belgenizi hızlıca alabilirsiniz.

 Psikoteknik Belgenizi aldıktan sonra 45 gün içinde bir Psikiyatri Hekimine raporunuzu imzalatmanız gerekmektedir. İmzalatılmayan raporlar Sağlık Bakanlığı tarafından geçersiz sayılmaktadır ve sürücülerin belgeleri iptal edilmektedir.

Psikoteknik Testi genel olarak sürücülerin Algı, Muhakeme, Refleks ve Çevresel Görüş gibi temel becerilerini ölçmeyi hedeflemektedir. Test esnasında herhangi bir dış uyaran olmadan sürücülerin teste odaklanması gerekmektedir.

Psikoteknik Test Sistemi genel olarak bir direksiyon, iki pedal ve iki kapıdan oluşmaktadır. Bir araç simülasyonu olarak tasarlanan test sistemi, teknoloji ile arası iyi olmayan sürücülerin bile kolaylıkla anlayacığı ve teste girebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Araç koltuğu gibi ayarlanabilen koltuğu sayesinde her bir sürücü test esnasında kendi fiziksel durumuna göre cihazın ayarlarını yapabilmektedir. Belirli bir sürüş tecrübesi olan kişilerin çok kolay ve hızlı bir şekilde geçebileceği bir test sistemdir.

Uzman Psikolog testten önce her bir sürücüye gerekli bilgilendirmeleri yaparak, kameradan testi takip etmektedir. Test esnasında oluşan herhangi bir problemde hızlıca müdahale edilmektedir.

Kolay, konforlu ve güvenilir bir test ortamı tercih etmek için Bursa Psikoteknik Belgesi Veren Yerler arasında Erkoç en ön planda yer almaktadır.

Erkoç Psikoteknik Merkezi olarak sürücülerin test esnasındaki konforunu önemseyen Bursa Psikoteknik Belgesi Veren Yerler içerisinde tecrübesi ve deneyimi ile fark yaratan ve tavsiye edilen Erkoç Psikoteknik Merkezi, Psikoteknik Belgesi fiyatları konusunda da daima firma sürdürülebilirliği ve kursiyer bütçesini gözetmektedir.

Bu sebeple sürücüler Psikoteknik Belgesi almak için Erkoç Psikoteknik Merkezini tercih etmektedir.

Erkoç Psikoteknik Merkezi ile hızlıca iletişime geçebilir, sormak istediğiniz soruları sorabilir ve Psikoteknik Belgesi, Src 1-2-3-4 belgeleri için randevu oluşturabilirsiniz. Kurumumuz Sağlık Bakanlığı onaylı olarak çalışmaktadır. Verdiğimiz belgeler ise E-Devlet’e entegre edilerek sürücülerin ehliyetlerine işlenmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Copyright (©) 2022 - Destek - BurHOST