Bursa Psikoteknik Merkezleri

01.03.2023
263
Bursa Psikoteknik Merkezleri

Src ve Psikoteknik belgesi almak için, Bursa Psikoteknik Merkezleri içinde kalite ve müşteri odaklı yaklaşımları ile dikkat çeken Erkoç Psikoteknik Merkezi, tüm ticari araç sürücülerine hizmet vermektedir.

Psikoteknik Belgesi ticari araç sürücülerinin bulundurması gereken zorunlu evrakların başında gelmektedir. Bu sebeple Bursa Psikoteknik Merkezleri içinde bulunan Erkoç Psikoteknik Merkezi ile iletişime geçerek hızlıca belgenizi alabilirsiniz.

Psikoteknik Belgesi bulunmayan veya süresi dolmuş olan sürücülere, 3.584 TL idari para cezası uygulanmaktadır. Sürücülerin paralarını cezalara ödemek yerine Bursa Psikoteknik Merkezi olan ve sektördeki tecrübesi ile adından söz ettiren Erkoç Psikoteknik Merkezine gelerek en uygun fiyat garantisi ile birlikte belgelerini alabilirler.

Psikoteknik Testi, minimum 1 saat sürmektedir. Test esnasında Bursa Psikoteknik Merkezleri arasında profesyonel kadrosu ile hizmet veren Erkoç Psikoteknik Merkezi, siz değerli ticari araç sürücülerine yardımcı olmaktadır.

Test süresi boyunca kamera ile izlenmektedir ve kayıtlar Sağlık Bakanlığı tarafından düzenli aralıklar ile (6ay) kontrol edilmektedir. Sürücülerin en fazla çekindiği durum, ‘bilgisayardan anlamadığım için acaba sorun yaşar mıyım?’ olmaktadır.

Bunun için endişe etmenize gerek yoktur. Cihazlar ve testler herkesin anlayabileceği kolaylıkta tasarlanmıştır. Test esnasında takıldığınız veya anlamadığınız durumlarda Bursa Psikoteknik Merkezleri arasında çözüm odaklı anlayışıyla ön plana çıkan Erkoç Psikoteknik Merkezi psikologlarından yardım alabilirsiniz.

Test bitiminden sonra sorumlu psikolog sonuçlarınıza bakarak size Yeterli/Yetersiz olarak belge vermektedir.

Sürücülere uygulanan Psikoteknik Testler sonucunda Bursa Psikoteknik Merkezleri arasında yer alan Erkoç Psikoteknik Merkezi olarak kalma oranımız %1’dir.

 Bu kadar az kalma oranının olma sebebi, Psikoteknik Testine giren sürücülere, uzman psikologlarımız gerekli bilgileri vererek onları en rahat ve konforlu şekilde teste almaları olarak göze çarpmaktadır.

Türkiye’de meydana gelen yaralamalı ve can kayıplı kazaları önlemek için Psikoteknik Testler oluşturulmuştur. Bu testler sürücülerin, Algı, Bellek, Refleks, Görsel Hafıza gibi birçok önemli özelliklerini ölçmeyi ve geliştirmeyi hedeflemektedir.

Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak vizyonumuz; Bursa Psikoteknik Merkezleri arasında kaliteli ve çözüm odaklı olmaktır. Bu doğrultuda eğitmenlerimiz ve uzman kadromuz sürekli olarak kendilerini geliştirmektedir.

Gelişen ve değişen taşımacılık konularında en uygun ve anlaşılır eğitimleri vermek birinci önceliğimiz olmaktadır.

Sürücülerin zamanının kıymetini bildiğimizden dolayı Bursa Psikoteknik Merkezleri arasında en hızlı test veren kurum olan Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak bilinmekteyiz.

Bursa’daki birçok ilçeye; Osmangazi, Nilüfer, Mudanya, Yıldırım, Gürsu ulaşım kolaylığımız bulunmaktadır. Kurumumuz metroya yakınlığı ve otopark sorununun bulunmaması sebebiyle Bursa Psikoteknik Merkezleri arasında tercih edilmektedir.

Psikoteknik Belgesi almak için yapmanız gerekenler burada sırasıyla anlatılmaktadır.

İlk önce Bursa Psikoteknik Merkezleri arasında bulunan Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi ile iletişime geçerek, size uygun bir saatte randevu oluşturmanız gerekmektedir.

Randevunuzu oluşturduktan sonra merkezimize gelirken yanınızda, ehliyet ve kimlik belgenizin bulunması gerekmektedir. Psikoteknik Belgesi için gerekli olan vesikalık fotoğraf kurumumuz tarafından çekilmektedir.

Kimlik ve Ehliyetinizin fotokopisi alındıktan sonra adayın teste girip giremeyeceği sistem üzerinden kontrol edilmektedir. 18 yaşını geçmiş ve 69 yaşını geçmemiş tüm adaylar Psikoteknik Belgesi alma hakkına sahip olmaktadır.

Psikoteknik Belgesi almak için herhangi bir olumsuz durumunuzun olmadığı takdirde, sizi Psikoteknik Test cihazımızın bulunduğu odaya alarak, Uzman Psikolog eşliğinde bilgilerinizi cihaza kayıt yapıyoruz.

Her bir adayın bilgileri cihaza girilerek kişiye özel test süreci başlamaktadır. Bu test sürecinde adayın yaşı, eğitim seviyesi gibi durumlar testin sürecini etkilemektedir.

Psikoteknik Test Süresi minimum 60 dakika olarak sürmektedir. Her bir adayın performansına bağlı olarak bu süre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama 60 dakika ile 80 dakika süren test sonucunda Psikoteknik Belgesi işlemleri tamamlanmaktadır.

Test bitiminde Uzman Psikolog tarafından imzalanan Psikoteknik Belgesi, Bursa Psikoteknik Merkezleri arasında bulunan Erkoç tarafından tarafınıza verilmektedir.

Psikoteknik Belgenizi 45 gün içinde herhangi bir Psikiyatri Hekimine imzalatarak 5 sene boyunca geçerliliğini onaylatmış olursunuz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Copyright (©) 2022 - Destek - BurHOST